hurtownia torebek Bielsko
Hurtownia torebek śląsk
Hurtownia torebek Szczecin Hurtownia torebek Cieszyn

Torebka skórzana, torebki skórzane 2

 

Każdy drobny przedsiębiorca zajmujący się detalicznym handlem torebkami poszukuje solidnego i taniego dostawcy. Zarówno drobne sklepy z galanterią sztuczną bądź skórzaną jak też sprzedawcy i handlarze zajmujący się handlem na bazarach i straganach potrzebują mieć stałego dostawcę najlepiej importera, który na czas udostępni szeroką ofertę torebek spełniającą wymogi wymagającego odbiorcy czyli klienta indywidualnego. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie możliwie jak najbliżej miejsca prowadzenia działalności gospodarczej firmy jaką jest duża hurtownia torebek. Przedsiębiorstwo które warto wybrać powinno posiadać szeroką ofertę i możliwie najbardziej zróżnicowany asortyment w okolicy. Dobra hurtownia torebek posiada własną stronę bądź sklep internetowy, w którym zainteresowany kontrahent jest w stanie śledzić i zapoznać się z jej bieżącą ofertą lub jeśli to możliwe z cennikiem w celu możliwości porównania go z innymi firmami na rynku. W Polsce niestety prawie każda hurtownia torebek budżetowych prowadzi sprzedaż torebek importowanych z chin. Lepsze hurtownie torebek zajmują się dystrybucją torebek również z innych półek cenowych, mamy tu na myśli głównie torebki włoskie które zajmują liczące się miejsce w rankingu najczęściej kupowanych przez kobiety torebki na naszym rynku. Hurtownia torebek powinna dysponować ofertą dopasowaną do elastycznego portfela polskiego odbiorcy detalicznego. Począwszy od najtańszych i najprostszych w budowie torebek kopertowych, poprzez większe torebki wieczorowe i codziennego użytku aż po duże torby na dłuższe wyjścia z domu czy nawet podróżne. Torebka skórzana stała się dziś również nieodzownym elementem kobiecego stroju, zatem torebki skórzane są obecnie postrzegane nie tylko jako funkcjonalny dodatek niezbędny aby pomieścić najbardziej potrzebne współczesnej kobiecie elementy i przedmioty związane z codzienną kosmetyką czy makijażem ale również jako jedna z części kobiecego stroju. Dlatego więc większość kobiet posiada w swojej garderobie szereg zróżnicowanych pod względem kolorystyki i kształtu torebek począwszy od bardzo małych skromnych i poręcznych, na pojemnych kończąc. Hurtownia torebek powinna wychodzić na przeciw zróżnicowanym gustom polskich kobiet, dlatego oferowane typy i modele torebek powinna cechować bogata różnorodność designu i kolorystyk. Większość hurtowni torebek posiada więc towar dostarczanych przez wielu producentów bezpośrednich. Zatem hurtownia torebek powinna posiadać torebki skórzane i sztuczne wielu liczących się na świecie marek.

Dobra hurtownia torebek we własnym zakresie zajmuje się bezpośrednim importem towaru wprost od producenta. Dzięki temu ma stały kontakt z producentem i jest w stanie na bieżąco oferować na własnym rynku lokalnym jego najnowsze produkty. Hurtownia torebek, która istnieje długi czas na rynku lokalnym i ma wyrobioną markę jako stabilny ale i też dynamicznie rozwijający się dystrybutor najciekawszych pozycji oferowanych na europejskim rynku utrzymuje stałą współpracę i kontakt z niezliczoną rzeszą producentów torebek w krajach ościennych oraz bardziej odległych. Dzięki temu jest w stanie negocjować doskonałe ceny i rabaty możliwe do uzyskania u producenta oraz tym samym istotnie konkurować z innymi mniejszymi lub podobnej wielkości hurtowniami torebek na naszym rynku. Często dzięki temu, iż hurtownia torebek posiada dobre i systematyczne relacje i stosunki z producentem, jest w stanie zagwarantować sobie stałą podaż asortymentu oraz możliwie najświeższą ofertę pełną nowości rynkowych ze świata torebek na bieżący sezon. Jak powszechnie wiadomo, świat mody nie stoi w miejscu. Moda to nieustanny wyścig projektantów i designerów o wdrażanie coraz to nowych zachwycających projektów. W ogromie nowości pojawiających się każdego roku trudno wybrać towar warty szerszego zainteresowania. Często bowiem dzieje się tak, iż nowatorskie i odważne pomysły mogą być zbyt awangardowe jak na stosunkowo ortodoksyjne polskie gusta. Hurtownia torebek o dużym doświadczeniu i stażu w swojej branży posiada wykwalifikowany i doświadczony personel, który dzięki swojej długoletniej pracy i kontaktom z polskimi klientami jest w stanie przewidzieć, który model jaki przestawia dana torebka skórzana będzie cieszył się późniejszym powodzeniem na rodzimym rynku a który będzie raczej rzadziej kupowany i wybierany przez kobiety.

Dlatego hurtownia która posiada ów wieloletnie doświadczenie w swojej działalności jest w stanie udzielić podobnych informacji również swojemu odbiorcy którym jest detaliczny dystrybutor torebek. Jak wiadomo nasz kraj jest zróżnicowany kulturowo i demograficznie w zależności od położenia geograficznego wielkości danych miejscowości. Dlatego też inaczej kształtować się będzie popyt na dany typ torebek w większych miastach o bardziej różnorodnym przekroju konsumenta (co do stylu, gustu jak i też zasobności jego portfela), a inaczej to będzie wyglądało w przypadku małych miasteczek i prowincjonalnych wiosek. Samo kształtowanie się popytu i zainteresowania torebek będących przedstawicielami danego nurtu w stylistyce daje ciekawą i stosunkowo ważną informację dla importera jakim jest hurtownia torebek. Taka informacja zwrotna staje się z czasem znaczącą wskazówką określającą trend w polskim popycie torebek. Każda hurtownia torebek pragnie zyskać szeroką sieć stałych odbiorców, dlatego tak ważna staję się polityka długotrwałej ciągłej współpracy z każdym odbiorcą detalicznym. Jak wiadomo nie od dziś to właśnie polecenie jest najskuteczniejszą drogą pozyskiwania nowych kontrahentów i klientów. Trendy w torebkach zmieniają się często i to głównie klietki określają w którą stronę mają je zaskoczyć producenci w danym sezonie. Obecnie największą popularnością w stylizacji torebek cieszą się produkty określane mianem klasy extra small czyli XS. Ten rodzaj torebek hurtownia przedstawia jako linię miniaturowych produktów, których warstwa użytkowa sprowadza się głównie do pomieszczenia jednej szminki bądź telefonu. Dla projektanta czy designera nie ma znaczenia jednak rozmiar torebek, w nawet tak małej skali potrafią oni bowiem stworzyć prawdziwe małe miniaturowe arcydzieła sztuki. Bowiem właśnie głownie to dzieła sztuki i ozdoby może się głównie sprowadzać torebka skórzana w tak znikomych rozmiarach.

Kolejnym znaczącym trendem we wzornictwie jakie posiada dziś hurtownia torebek są torebki skórzane B&W - Black and white czyli w tym sezonie modą rządzi głównie czerń i biel. Zarówno kolor czarny i jak i biały mogą stanowić wyłączny deseń danego wybranego modelu torebek, występować osobno jak i tworząc kompozycje wykorzystujące przeplatanie się wzajemne wzorów obu tych dominujących i walczących ze sobą kontrastowych kolorów. Hurtownia torebek na przestrzeni lat jest w stanie zauważyć iż popyt na dany styl we wzornictwie jakim cechuje się torebka skórzana ulega zmianom lecz również podlega pewnej cykliczności swoich powrotów do łask odbiorcy. I tak dla przykładu można przytoczyć temat powracających w tym sezonie frędzli. Frędzle raz były modne, raz stawały się przeżytkiem od którego należało odchodzić. Teraz po raz kolejny powróciła moda na stosowanie i uzbrajanie torebek niezliczoną paletą wszelkich możliwych ufrędzlowań. Począwszy od delikatnych ozdobnych akcentów aż po długie i wyraźnie a nieraz i mocno przesadzone formy w których długość i grubość frędzli ma decydujące znaczenie - jednym słowem im więcej tym lepiej. Frędzle pojawiały się i znikały ze wzornictwa torebek jak również i innych części garderoby na przestrzeli lat i dekad. Teraz można stanowczo powiedzieć iż rotacja ta przybrała znacznie większą częstotliwość. Torebka skórzana w czasach dzisiejszych to już nie tylko deseń prawdziwej skóry przyjmujący zabarwienia w równym stopniu nasycenia i palety barw. Na topie zaczynają pojawiać się również i ekstremalne wydania barwienia torebek ze skóry. Dominującym kolorem mogącym służyć za ten przykład jest wszelkiego rodzaju metaliczność.

Światem designu torebek skórzanych rządzi dziś zatem srebro oraz złoto i chrom. W kontraście z klasycznymi brązowymi czy czarnymi torebkami ze skóry, wersje chromowane, srebrne i złote stają się inspiracją robiącą ogromne wrażenie. Hurtownia torebek posiada w swojej ofercie torebki będące odzwierciedleniem panujących w europie trendów. Torebki włoskie są tego doskonałym przykładem - w nadchodzącym sezonie na ich przodzie zaczynają wychodzić torebki odbiegające swoim kształtem i formą od dobrze znanych klasycznych kopert w różnych proporcjach. Popularność zaczynają zdobywać wszelkiego rodzaju rozwiązania nawiązujące do plecakowatego kształtu torebki. Liczą się zatem symetryczne podwójne paski oraz typowe dla plecaków przewiazania, zapięcia i sznurowania góry torebki. Ze względu na zróżnicowanie wielkości, torebki plecaki mają znaczną przewagę funkcjonalną nad pozostałymi rozwiązaniami. Ten typ torebek wybierany jest zwykle przez osoby młode i aktywne dla których liczy się praktyczność pewnych rozwiązań, w śród których jest jak wiadomo również i pojemność, która przekłada się na użyteczność torebek jakie oferuje hurtownia w przypadku wykorzystywania ich na uczelni czy w podróży. Torebka damska to nie tylko torebka skórzana. TO również i innego rodzaju materiały i surowce z których można ją z powodzeniem stworzyć. Właśnie to zróżnicowanie dostępnych na naszym rynku tworzyw i materii wykorzystywanych nieustannie przez projektantów daje wręcz nieograniczone możliwości co do kolorystyki, faktur i deseni torebek. Bardzo popularne stają się więc torebki nawiązujące swoją kolorystyką i fakturą do metariałów używanych we wzornictwie i produkcji innych elementów damskiej garderoby takich jak płaszcze czy kurtki wiosenne i jesienne. Zestawienie identycznych co do faktury i kolorystyki torebek i okryć wierzchnich daje spójne i eleganckie połączenie tak bardzo modne w nadchodzącym sezonie jesienno - zimowym. Hurtownia torebek jest w stanie również zauważyć inny zyskujący na popularności bieżący trend jakim jest niewątpliwie wykorzystywany we wzornictwie neonowy odcień podstawowych kolorów takich jak zieleń, żółć pomarańcz, róż czy fiolet.

 

Hurownia torebek 2

Hurownia torebek 3

Hurownia torebek 4

Torebka skórzana, torebki skórzane

Torebka skórzana, torebki skórzane 2

Hurtownia torebek aligator

 
 
Torebki Bielsko

HURTOWNIA TOREBEK SEVILLA

ul. Baczyńskiego 6
35-210 Rzeszów
tel. 600 102 240, 883 346 164
e-mail: sevilla@op.pl, www: sevilla.ipr.pl
czynne: poniedziałek-piątek 8:00-16:00

HURTOWNIA TOREBEK ALIGATOR

ul. Wierzbowa 2a
43-300 Bielsko-Biała
tel. 602 511 048, 668 118 079, 694 336 110
e-mail: biuro@aligator-torebki.pl
czynne: poniedziałek-piątek 8:00-15:30

 

HURTOWNIA TOREBEK KINGA

Kinga Zdyb
ul. Dąbrowskiego 9 (Pomorzany)
70-100 Szczecin
tel. 91 455 33 78, 600 024 595
e-mail: k.hurtownia@gmail.com

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron